Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe 

Polski

Państwu najwyższą jakość wykonania zlecenia. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz odpowiednie środku transportu. Wszystko odbywa się zgodnie z wymogami, jakie niesie transport międzynarodowy. Nasi pracownicy przechodzą dodatkowe szkolenia, dzięki temu mają Państwo możliwość skorzystania z usług profesjonalnych usługi przeprowadzki międzynarodowej z Warszawy.

 

Wybór naszej firmy, do przeprowadzki międzynarodowej gwarantuje:

  •  Ubezpieczenie powierzonego do transportu mienia,
  •  Profesjonalne i bezpieczne spakowanie mienia,
  •  Zabezpieczenie i przygotowanie mienia do transportu,
  •  Załadunek,
  •  Transport do miejsca docelowego,
  •  Rozładunek mienie i mebli oraz odpowiednie ustawienie,
  •   Rozpakowanie wszystkich zabezpieczonych przedmiotów.

 

Licencja nr T-0000869
Licencja nr TU - 003872
Certyfikat nr 19/F4/04
Świadectwo - ZMPD

Bezpieczeństwo mienia, które zostaje nam powierzone traktujemy priorytetowo. Osoby zarządzające firmą posiadają uprawnienia i LICENCJĘ NA WYKONYWANIE TRANSPORTU DROGOWEGO KRAJOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO, a także CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM TRANSPORCIE RZECZY. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z kompleksowej i w pełni profesjonalnej oferty na przeprowadzki międzynarodowe – z Warszawy i okolicznych miejscowości. Obsługujemy klientów zagranicznych firmy międzynarodowe od lat, zapewniając profesjonalizm i kompleksowość działań.

O czym pamiętać podczas zmiany kraju zamieszkania? Transport międzynarodowy

Wyjazd za granicę na dłużej lub po prostu na stałe, niesie za sobą dużą ilość spraw do załatwienia. O niczym nie można tutaj zapominać, a tylko znakomite przygotowanie pozwoli na komfort i bezpieczeństwo. Przeprowadzki międzynarodowe są trudne w organizacji i w przypadku wielu krajów, trzeba postarać się o dodatkową dokumentację. A to w co najmniej kilku krajach, może okazać się dla osoby prywatnej wręcz niewykonalne. Koniecznością jest zapoznanie się jak to wygląda w danym państwie. Oczywiście najlepiej będzie skorzystać z pomocy osób, które znają się doskonale na tego typu procedurach. Bez odpowiedniej wiedzy można sobie przysporzyć bardzo wielu problemów w nowym miejscu zamieszkania. A start, który odbędzie się w takich okolicznościach, może odbić się na Twojej przyszłości. Dlatego korzystaj tylko ze sprawdzonych rozwiązań. 

Jak uniknąć problemów z transportem międzynarodowym? 

Jeżeli nie ma się pewności co do transportu własnego mienia do innego kraju to trzeba zawczasu odpowiednio wszystko  zabezpieczyć formalnie. Dobrym rozwiązanie będzie zlecenie wszystkiego profesjonalnej firmie, która organizuje przeprowadzki międzynarodowe. Taki sposób pozwoli na ominięcie całej wymaganej dokumentacji ponieważ, wszystkim zajmie się przedsiębiorstwo transportowe. Dodatkowo nie musisz obawiać się o swoje mienie, wszystko zostanie ładnie zapakowane oraz odpowiednio poukładane i zabezpieczone. A w wyznaczonym przez Ciebie terminie znajdzie się w docelowym miejscu. Ale to nie wszystko, Twój sprzęt oraz meble zostaną wypakowane do pomieszczeń według Twoich wskazań. A wszystkimi czynnościami zajmie się firma organizująca transport. Dzięki temu zmiana miejsca zamieszkania stanie się prosta i przyjemna, a Ty oszczędzisz sporo czasu, który zostałby przeznaczony na przygotowania i załatwianie dokumentacji. 

Jakie są jeszcze zalety przedsiębiorstw transportowych? 

Każda firm podejmujące się taki zleceń jak przeprowadzki międzynarodowe musi posiadać wszystkie pozwolenie oraz certyfikaty. Dzięki temu można mieć pewność, że usługa jest wykonywana przez doświadczone osoby z odpowiednimi uprawnieniami. A to z kolei wpływa w znaczącym stopniu na szybkość i jakość całego transportu. Wszystko zostanie przewiezione przy użyciu najlepszego sprzętu i pojazdów firmowych. Jak doskonale widać zalet jest  dużo, a oferty tego typu są pozbawione jakichkolwiek wad. Dodatkowo Twoje mienie zostaje ubezpieczone, a Ty nie musisz się o nic obawiać. Lepszej oferty nie da się znaleźć.